جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد قابل اتکا، درصدد رفع نیازهای واقعی جامعه است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جهاد دانشگاهی اکنون به عنوان یک نهاد قابل اتکا با حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، درصدد رفع نیازهای واقعی جامعه است.

ضرورت استفاده از ظرفیت‌های علمی و فرهنگی جهاددانشگاهی

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: باید از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در باشگاه علمی‌فرهنگی دانشگاه علوم‌پزشکی استفاده کنیم.

جهاددانشگاهی؛ حلقه اتصال صنعت و دانشگاه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: جهاددانشگاهی باید متصل‌کننده صنعت و دانشگاه باشد.

جلوگیری از انتقال برخی بیماری‌های ارثی به فرزندان/ تاثیر سلول‌های بنیادی خون قاعدگی بر باروری

رئیس مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا درباره یکی از از خدمات مرکز درمان ناباروری ابن سینا گفت: یکی از اقدامات شاخص در حوزه ژنتیک این بوده که امکان استقرار قابلیتی فراهم شده است تا والدینی که دارای ژن‌های معیوب در کروموزوم‌هایشان هستند و فرزندان این‌ها م...

همایش جمع بندی دروس ریاضی، حسابان، هندسه و گسسته

مدرسه مجازی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، در راستای مأموریت اجتماعی خود و به منظور توسعه و گسترش آموزش های پیشرفته علمی دانش آموزان پایه دوازدهم رشته‌های ریاضی و تجربی، همایش جمع بندی دروس ریاضی، حسابان، هندسه و گسسته ویژه کنکور را با همکاری اساتید مجرب ...

جهاد دانشگاهی از مصادیق دانشگاه کارآفرین است

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان، جهاد دانشگاهی را یکی از مصادیق دانشگاه نسل سوم دانست و اظهار کرد: اگر دانشگاه ها با جهاد دانشگاهی همراه شوند، زمینه برای توسعه صنعت و اشتغال فراهم خواهد شد و موضوع دانشگاه های کارآفرین موثرتر و رو به جلوتر پیش خواهد رفت.

جهاددانشگاهی می‌تواند بازویی برای وزارت ارشاد باشد

معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی‌سینا اعلام کرد: جهاددانشگاهی با توجه به سابقه فرهنگی که دارد می‌تواند بازویی برای وزارت ارشاد باشد و با سابقه آموزشی و پژوهشی خود می‌تواند در کنار دانشگاه‌ها به رشد علمی و پژوهشی دست پیدا کند.

یک مسئول: فعالیت‌های شاخص فرهنگی و فناوری به جهاددانشگاهی واگذار شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: فعالیت‌های شاخص فرهنگی و فناوری کشور به جهاددانشگاهی به عنوان نهادی پیشرو و نوآور واگذار شود.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان: جهاد دانشگاهی تفکر رو به آینده به مسائل روز جامعه دارد

بر اساس تعریفی که در اساس‌نامه جهاد دانشگاهی آمده، این نهاد پلی میان دانشگاه و جامعه است. نهادی عمومی، غیردولتی و انقلابی که از لحاظ اداری دارای شخصیتی مستقل است.

همکاری با جهاد دانشگاهی می‌تواند زمینه‌ساز توسعه علمی کشور و کارآفرینی شود

در آستانه چهلمین سالروزتشکیل جهاد دانشگاهی، سیدمهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و بهروز شیرانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از بخش‌های مختلف مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و نیز دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز بازدید و با بخش‌...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved