آغاز برگزاری کلاس‌های غیرحضوری دانشگاه علامه از امروز/امکان دفاع آن‌لاین پایان‌نامه

 معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه‌ای روند برگزاری کلاس‌های آموزشی، جلسات دفاع از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها را تشریح کرد.

چند توصیه کرونایی به بیماران دیابتی

پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با توجه به شیوع ویروس کرونا در هفته های اخیر، توصیه‌هایی را برای بیماران دیابتی ارائه کرد.

راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونا در ایران

سامانه اطلاع‌رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونا در ایران با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.

گسترش بیماری کووید ۱۹ تا نیمه فروردین ۹۹

رئیس مرکز تحقیقات مدل‌سازی در سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ضمن معرفی مدل میزان تکثیر پایه و با اشاره به اینکه بر اساس مدل سیستم دینامیکی تأخیری هر مبتلا به کووید ۱۹ در ایران به طور متوسط می‌تواند پنج نفر را آلوده کند، گفت: این عدد باید به زیر یک ب...

تحلیل پیچیدگی موضوع قرنطینه و همه‌گیری کرونا در ایران

چند تن از اساتید و دانشجویان علوم پزشکی در قالب یک مقاله تحلیلی، با نگاهی به پیچیدگی موضوع قرنطینه در همه‌گیری کروناویروس، ضمن بررسی مزایا و معایب این مساله در شرایط فعلی کشور و تحلیل دیدگاه کارشناسان و مدیران، با تاکید بر اینکه چند بُعدی بودن چالش ه...

دسترسی رایگان به مقالات پایگاه‌های اطلاعات علمی تا پایان فروردین ۹۹

مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری اعلام کرده که دسترسی رایگان به مقالات در پایگاه‌های اطلاعات علمی تا پایان فروردین ماه ۹۹ تمدید شده است.

فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشکده سرطان جهاددانشگاهی در «اسکوپوس» نمایه شد

مدیر مسئول فصلنامه علمی پژوهشی بیماری‌های پستان از نمایه شدن فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشکده سرطان معتمد در «اسکوپوس» خبر داد.

راهی برای کاهش اضطراب دختران

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد درمان گروهی شناختی-رفتاری می‌تواند اضطراب دختران مبتلا به اختلالات اضطرابی فراگیر را کاهش دهد.

تاثیر نوع کتاب‌های غیر درسی بر نمرات امتحانات مدرسه!

نتایج یک مطالعه جدید و گسترده نشان می‌دهد نوع کتاب‌های غیر درسی که کودکان و نوجوانان روزانه برای خواندن انتخاب می‌کنند، بر نمره امتحانات مدرسه آنها مستقیما تاثیر می‌گذارد.

ابقای رئیس مرکز پژوهشی مطالعات و تحقیقات حمل‌ونقل

محمد کرمانشاه به مدت دو سال به عنوان رییس مرکز پژوهشی مطالعات و تحقیقات حمل‌ونقل دانشگاه صنعتی شریف ابقا شد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved