گزارشی از جایگاه مؤسسات ایرانی در نظام‌های رتبه‌بندی جهانی

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران گزارشی از جایگاه مؤسسه‌های ایرانی در نظام‌های رتبه‌بندی جهانی را در سامانه "نما" منتشر کرد.

اطلاعیه تمدید مهلت دسترسی رایگان به مقالات "رایسست"

دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری (رایسست)، طی اطلاعیه‌ای مهلت دسترسی رایگان به مقالات را تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ تمدید کرد.

موسسه‌ای برای پژوهش‌های مرتبط با رفاه و تامین اجتماعی

موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی یکی از بخش‌های پژوهشی سازمان‌های دولتی است که هر ساله با توجه به چالش‌های سازمان تامین اجتماعی و مشکلات مربوط به حوزه رفاه تحقیقاتی را به انجام می‌رساند. در این گزارش سعی شده به صورت اجمالی اولویت‌های پژوهشی این سازمان ...

تنها موزه گلسنگ ایران در حال انحلال/ اجرای دو پایان‌نامه دکتری و تهیه اطلس گلسنگ ایران

در حالی که با راه‌اندازه موزه گلسنگ‌های ایران 20 هزار نمونه از این موجودات در آن جمع آوری و پایان نامه‌های دکتری در آن اجرایی شده است این موزه با عدم اختصاص بودجه و قرار دادن جایگاه آن در حد یک آزمایشگاه، در حال انحلال است.

لغو همه‌ کلاس‌های حضوری تا پایان سال/ جزئیات دفاع دانشجویان در اسفند ماه

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هیچ کلاس حضوری تا آخر اسفند ماه در دانشگاه تشکیل نخواهد شد و حذف و اضافه دانشجویان تا انتهای هفته جاری و حتی الامکان بصورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

تاثیر استفاده از مکمل‌های دارای آنتی‌اکسیدان بر بهبود باروری مردان

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد کاهش استرس اکسیداتیو با استفاده از مکمل‌های دارای آنتی‌ ‌اکسیدان می‌تواند به عنوان یک روش درمانی برای بهبود عملکرد اسپرم و افزایش احتمال موفقیت روش‌های درمانی بالینی مورد استفاده قرار گیرد.

به زودی تبدیل به قطب سلول‌های بنیادی در منطقه می‌شویم

رئیس شاخه سلول‌های بنیادی انجمن ژنتیک ایران گفت: اگر فعالیت‌های حوزه سلول‌های بنیادی در منطقه با یک رویه منطقی ادامه پیدا کند، به زودی به قطب سلول‌های بنیادی در منطقه تبدیل خواهیم شد.

توافق با اپراتورها برای همکاری/اکتفا به دانش امروز ما را از پیشرفت باز می‌دارد

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از مذاکرات این پژوهشگاه با اپراتورها برای همکاری خبر داد و گفت: در حال حاضر در مرحله توافق با اپراتورها هستیم.

ابلاغ بخشنامه «دفاع از رساله دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «دفاع از رساله دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی» را به رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی این دانشگاه ابلاغ کرد.

سلول‌های مزانشینی بندناف برای پنومونی بیماران مبتلا به کرونا ویروس جدید ۲۰۱۹

مدیرعامل بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف گفت: در جدیدترین کارآزمایی بالینی که در سایت معتبر clinicaltrial.gov به ثبت رسیده است، محققین چینی با هدف مقابله با بیماری کرونا، فاز یک کارآزمایی بالینی را با استفاده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی بندناف به‌من...


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved