× اخبار حاوی برچسب :

پارك علم و فناوري

تعداد :16
صلاحیت چهارمین شرکت دانش بنیان کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

یاسوج- ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صلاحیت شرکت 'گسترش کاربرد فناوری'، به عنوان چهارمین واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان را برای قرار گرفتن در جمع شرکت‌های دانش‌...

تیم های برتر بیست و یکمین رویداد شتاب آذربایجان معرفی شدند

ارومیه - ایرنا - بیست و یکمین دوره از رویداد شتاب آذربایجان (روشا) با عنوان «استارت آپ ویکند شهر خلاق» با حضور 100 شرکت کننده زن و مرد در ارومیه برگزار شد و در نهایت 'سفر در زمان' به عنوان ایده برتر این رویداد معرفی شد.

103 شرکت در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فعال است

ارومیه - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تعداد شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در پارک علم و فناوری این استان به 103 شرکت رسیده، گفت: 92 شرکت از این تعداد شرکت فناور بوده و 11 شرکت نیز جزو شرکت های دانش بنیان است.

طرف تقاضا درحمایتهای مالی اکوسیستم فناوری مغفول مانده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد معتقد است در حمایت های مالی در نظر گرفته شده برای توسعه اکوسیستم فناوری کشور باید دو طرف آن یعنی عرضه و تقاضا را در نظر گرفته شود.

62 شرکت در پارک علم و فناوری زنجان مستقر است

زنجان - ایرنا - مدیر پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: هم اکنون 62 شرکت در پارک علم و فناوری این استان مستقر هستند که در نتیجه فعالیت آنها بالغ بر 400 فرصت شغلی ایجاد شده است.

90 میلیارد ریال به پارک فناوری آذربایجان غربی اختصاص می یابد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: 90 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه پارک علم و فناوری این استان و تکمیل طرح های نیمه تمام این مرکز اختصاص می یابد.

جایزه عالی حوزه فناوری به یک شرکت دانش بنیان فارس رسید

شیراز- ایرنا- شرکت برج‌ و بارو فارس از شرکت‌های دانش‌ بنیان مستقر در پارک علم و فناوری فارس موفق به کسب جایزه عالی Excellence Prize در بیست و دومین کنفرانس پارک های علم و فناوری آسیا در روسیه شد.

نفرات برتر یازدهمین رویداد شتاب آذربایجان معرفی شدند

ارومیه- ایرنا- یازدهمین دوره از رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با عنوان کارآفرینی در 200 دقیقه با حضور 55 شرکت کننده زن و مرد در ارومیه برگزار شد و در نهایت خانم لیلا ارشدی با ایده ' گردشگری سلامت ' به عنوان نفر برتر این رویداد معرفی شد.

استان مرکزی به صندوق پژوهش و فناوری نیاز دارد

اراک - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: این استان با داشتن 87 شرکت دانش بنیان به راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری نیاز دارد.

سیاست‌های پولی برای تقویت روحیه کارآفرینی مناسب نیست

تهران- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری همدان با اشاره به اهمیت به اقتصاد دانش بنیان به عنوان مبنای اقتصاد مقاومتی گفت: سیاست‌های پولی در کشور برای تقویت روحیه کارآفرینی و نوگرایی مناسب نیست و باید برای حل این مشکل کار کارشناسی شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved