× اخبار حاوی برچسب :

علمی موزشی

تعداد :607
74 دشتستانی رتبه زیر یکهزار کنکور کسب کردند

بوشهر-ایرنا-استاندار بوشهر گفت: در کنکور سراسری امسال 74 نفر از دواطلبان شهرستان دشتستان این استان موفق به کسب رتبه های زیر یکهزار در رشته های مختلف شدند.

سکان هدایت پیش دبستانی در دستان مدارس دولتی باقی می ماند

تهران-ایرنا- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به بخشنامه و دستورالعمل جدیدی که به تازگی به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش و وزیر رسیده گفت: دوره پیش دبستانی یک امر حاکمیتی با مشارکت همگانی بوده و قابل واگذاری به بخش خصوصی نیست.

فسادزدایی و افشاگری، رسالت قلم خبرنگاری

تهران- ایرنا- مطالبه خواسته ها و نیازهای جامعه و نقش پالایشگری در فسادزدایی، مهمترین رسالت خبرنگار است که با اندکی اغماض از سوی مسوولان، به منصه ظهور می رسد.

آموزش و پرورش به مبلغان حوزه های علمیه نیازمند است

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه رویکرد این وزارتخانه استفاده از تمامی ظرفیت طلاب، مبلغان و مبلغات حوزه های علمیه است، گفت: این نیاز امروز به شدت احساس می شود زیرا معتقدیم حضور یک طلبه در آموزش و پرورش بسیار موثر...

دومین جشنواره کسب‌ و کار کامپوزیت ایران برگزار می شود

تهران - ایرنا - دومین جشنواره کسب‌وکار کامپوزیت ایران (ISC97) با هدف فراهم کردن زمینه تعامل بین ایده پردازان و سرمایه‌گذاران آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.

کشور به تلفیق توانمندی جوانان با ظرفیت های موجود نیاز دارد

زنجان - ایرنا - رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: امروز برای حل مشکلات اقتصادی کشور، به تلفیق توانمندی های مختلف جوانان در بخش های مختلف با ظرفیت های موجود نیاز داریم.

74 بوشهری در کنکور رتبه زیر یکهزار کسب کردند

بوشهر-ایرنا-استاندار بوشهر گفت: در کنکور سراسری امسال 74 بوشهری موفق به کسب رتبه های زیر یکهزار در رشته های مختلف شدند.

تشخیص سرطان لوزالمعده با آزمایش تنفس در مراحل اولیه

تهران – ایرنا – مطالعات جدید محققان آمریکایی نشان می دهد با بررسی ترکیبات موجود در بازدم می توان سرطان لوزالمعده را در مراحل اولیه تشخیص داد. معمولا این سرطان در مراحل پیشرفته تشخیص داده می شود و به همین دلیل درمان موثر نیست.

دانش آموزان و آفتی به نام دلزدگی تحصیلی

تهران- ایرنا- بی تردید لذت فراگیری، پویایی و خلاقیت در دانش آموزان تا حد زیادی در گرو تحصیل در فضایی عاری از تبعیض، تکلیف درسی بی رویه و توقعات سخت گیرانه در کنار برنامه ریزی درسی مناسب است، شرایطی که به گفته کارشناسان، تحقق آن در نظام آموزشی کشوربه ...

مهارت اندوزی، گم گشته ای در نظام آموزش کشور

تهران- ایرنا- ارتقای کیفیت آموزش از طریق ایجاد تعادل میان مدرسه و فضای بیرون از چارچوب آموزشی، ضرورتی است که به باور کارشناسان، در نظام آموزش کشور کمتر به آن پرداخته شده است و رفع آن اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را می طلبد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved