× اخبار حاوی برچسب :

جهاد دانشگاهی

تعداد :88
اولویت جهاد دانشگاهی ارائه طرح های فناورانه ملی و بین المللی است

ساری - ایرنا- رئیس جهاد دانشگاهی گفت که زمینه کاری انتخاب شده برای این نهاد ارائه طرح هایی با ارزش علمی و فناورانه است که قابل عرضه در سطح ملی و بین المللی نیز باشد.

برگزاری مرحله کشوری ششمین دوره مناظرات دانشجویی در تهران

تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گفت: مرحله کشوری ششمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویان ایران با حضور 12 تیم در روزهای ششم تا هشتم اسفندماه سال جاری در کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار می شود.

به رغم مشکلات تحمیلی و برخی غفلت های داخلی در جشن انقلاب شرکت می کنیم

تهران- ایرنا- سازمان جهاد دانشگاهی در بیانیه ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن دعوت عموم مردم به شرکت در راهپیمایی 22بهمن اعلام کرد: به رغم مشکلات تحمیلی و برخی کم کاری ‎ها و غفلت ‌های داخلی، همگام با مردم در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب شر...

جهاددانشگاهی از همگان برای حضور در ۲۲ بهمن دعوت کرد

جهاددانشگاهی در بیانیه ای به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن، از همگان برای حضور در راهپیمایی پرشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن دعوت کرد.

سیستم کنترل دور الکترو موتورهای ولثاژ متوسط به بهره برداری رسید

تهران - ایرنا - سیستم کنترل دور الکترو موتورهای ولتاژ متوسط توان بالا با تلاش محققان جهاد دانشگاهی علم و صنعت طراحی و ساخته شد و امروز ( 17 بهمن ماه ) در شرکت خطوط لوله و مخابرات ایران به بهره برداری رسید.

سیستم کنترل دور الکتروموتورهای ولتاژ متوسط رونمایی شد

سیستم کنترل دور الکتروموتورهای ولتاژ متوسط « VFD » کاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی توسط محققان شرکت دانش بنیان رونمایی شد.

گیت های تردد ایرانی رونمایی شد

تهران- ایرنا- پژوهشگران جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی موفق به ساخت گذرگاه های تردد (گیت ها) شدند که نمونه های 'رابو و رابین' امروز -دوشنبه- در مراسمی رونمایی شد.

ضرورت ماموریت محور بودن پژوهش برای جلوگیری از موازی کاری تحقیقات

تهران-ایرنا رییس جهاد دانشگاهی با تاکید بر نقش پژوهش در توسعه کشور گفت: برای جلوگیری از موازی کاری تحقیقاتی و اتلاف سرمایه، پژوهش ها باید ماموریت محور باشند.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 ]

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved