× اخبار حاوی برچسب :

جهاد دانشگاهی

تعداد :88
تبدیل بوشهر به قطب پرورش ماهی با تلاش محققان جهاد دانشگاهی

تفاهم‌نامه‌ی همکاری استانداری بوشهر و جهاددانشگاهی با هدف تلاش برای تبدیل شدن بوشهر به قطب پرورش ماهی منعقد شد.

ایران صاحب بزرگترین بانک خون بند ناف خاورمیانه است

ساوه - ایرنا - مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان وابسته به پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی گفت: بزرگترین بانک خون بند ناف در خاورمیانه متعلق به جمهوری اسلامی ایران است که تاکنون افزون بر 105 هزار نمونه گیری عمومی و 15 هزار نمونه گیری خصوصی را محقق...

نتایج بررسیهای علمی درباره سردردهای میگرنی

رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی با اعلام بررسی های علمی درباره سردردهای میگرنی گفت: سردرد میگرنی جزو ۱۰ عامل اولیه معلولیت و از کارافتادگی است و ۱۷ درصد سالمندان از آن رنج می برند.

سردرد روی کارکرد فرد تاثیرگذار است/ معضل جدی برای سالمندان

دبیر علمی نخستین کنفرانس «درمان‌های نوین سردرد» با بیان اینکه سردرد به آسانی درمان نشده و روی کارکرد فرد تاثیرگذار است، گفت: باید با نگاه علمی به این پیامد توجه ویژه ای شود.

روشهای درمان غیردارویی سردرد در سالمندان

ارائه دهنده مقاله «روش‌های غیردارویی درمان سردرد در سالمندان» با بیان اینکه مصرف مسکن، یکی از عوامل سردرد سالمندان است، گفت: ۹ روش می تواند در درمان غیردارویی سردرد سالمندان موثر واقع شود.

آمادگی جهاددانشگاهی برای کمک به عبور از شرایط فشار اقتصادی

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای آمادگی خود را برای کمک به عبور از شرایط فشار اقتصادی کشور اعلام کرد.

حضور جهاد دانشگاهی در نمایشگاه نفت وگاز جمهوری آذربایجان

تهران- ایرنا- بیست و پنجمین نمایشگاه نفت و گاز کاسپین در پایتخت جمهوری آذربایجان با حضور جهاد دانشگاهی و 110 شرکت بزرگ نفتی دنیا امروز -سه شنبه- افتتاح شد و تا 11 خرداد به کار خود ادامه می دهد.

ارزشمندترین دارایی کشور «نوآوری» است

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری با بیان اینکه نوآوری ارزشمندترین دارایی کشور برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان است، گفت: ارزشمندترین عنصر زیست‌بوم کارآفرینی نیروی انسانی خلاق است.

تجهیز واحدهای جهاد دانشگاهی به فعالیت شاخص علمی و فناوری

رئیس جهاد دانشگاهی اعلام کرد: واحدهای جهاد دانشگاهی که دارای فعالیت های علمی و فناورانه نیستند در سال جدید دارای فعالیت شاخص می شوند.

پژوهشگاه رویان، نماد تفکر دانش بنیان

تهران - ایرنا - درمان ناباروی، استفاده از سلول های بنیادی برای درمان برخی بیماری ها و همانندسازی حیوانات اهلی از مهمترین دستاوردهای پژوهشگاه رویان طی بیش از دو دهه فعالیت است و نشان می دهد این مجموعه علمی توانسته خود را به عنوان نمادی از تفکر دانش ب...


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved