× اخبار حاوی برچسب :

جهاد دانشگاهی

تعداد :88
دریا؛ آب و نان و آتش

دریا، ظرفیتی بی‌کران که همواره از سودهای بی شمار آن گفته ایم و شنیده ایم؛ پهنه ای که برای تامین اقتصاد هر سرزمینی می تواند به قدر کفایت بهره وری داشته باشد.

مسابقات مناظره دانشجویی-کرج

نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی استان البرز از روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با شرکت ۲۲ تیم آغاز شده و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

برگزاری مرحله استانی نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در اردیبهشت 99

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی از برگزاری مرحله استانی نهمین دوره این مسابقات در نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز در رشته‌های هنر و آی‌تی دانشجو می‌پذیرد

سرپرست مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی البرز از آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجو در ۱۶ رشته مقاطع کاردانی و کارشناسی برای نیمسال دوم تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز خبر داد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان درگذشت

داریوش اسماعیلی- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان درگذشت.

مالکیت فکری، کلید توسعه صنایع خلاق

تفاهم نامه همکاری میان معاونت حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی به منظور رفع نواقص قانونی و مالکیت فکری فناوری‌های نرم و صنایع خلاق امضا شد.

بررسی زمینه‌های همکاری‌ بین شرکت ارتباطات زیرساخت و جهاد دانشگاهی البرز ‌

به مناسبت ایام الله دهه فجر، مسئولان شرکت ارتباطات زیرساخت استان با حضور در جهاد دانشگاهی البرز با فعالیت‌های این نهاد آشنا شدند.

مهلت پذیرش تکمیل ظرفیت علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی اراک اعلام شد

رئیس مرکز آموزش علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی اراک گفت: پذیرش دانشجو در این مرکز از 20 بهمن 98 به مدت یک هفته انجام می شود.

دعوت جهاد دانشگاهی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد و در آن از اقشار مختلف مردم وفادار و امانتدار ایران اسلامی خواست تا با گام‌های استوار و صفوف به هم‌پیوسته‌ی خود هم‌چون گذشته، مسیرهای راهپ...

دعوت جهاددانشگاهی از ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای برای شرکت ملت ایران در راهپیمایی صادر کرد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved