× اخبار حاوی برچسب :

ارتباطات

تعداد :55
اتصال 744 روستا به پهن باند شبکه ملی اطلاعات

تهران -ایرنا-پروژه‌های ارتباطی استان آذربایجان غربی با سرمایه ای بالغ بر 184 میلیارد تومان با دستور حسن روحانی رئیس‌ جمهوری افتتاح شد.

موفقیت در گرو دانش فناوری اطلاعات

تهران-ایرنا- تجربه نشان می‌دهد بخش عمده ای از موفقیت‌ها و آگاهی‌های بشرامروز مرهون تقویت دانش فناوری اطلاعات است،دنیای امروز تحت تاثیراین فناوری بوده به طوری‌که رشد فزاینده امکانات نرم افزاری و سخت ‌افزاری ،سرعت انتقال اطلاعات به مردم را به صورت مستق...

ارتش روز ارتباطات را تبریک گفت

تهران- ایرنا- روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

اعلام موضع همراه اول به خرید 80 میلیاردی آی‌گپ

تهران-ایرنا- در پی انتشار خبری در برخی کانال‌های فضای مجازی مبنی بر خرید 80 میلیاردی پیام‌رسان آی‌گپ، همراه اول ضمن انتشار اطلاعیه‌ای مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد.

شمار کاربران اینترنت همراه در چین به 1.13 میلیارد نفر رسید

پکن- ایرنا- تازه ترین آمارهای وزارت ارتباطات چین نشان می دهد که شمار کاربران فعال شبکه اینترنت همراه در این کشور به یک میلیارد و 138 میلیون نفر رسیده است.

تقسیم سود 3125 ریالی برای هر سهم همراه اول

تهران- ایرنا- توزیع سود 3125 ریالی بابت هر سهم در مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول به تصویب رسید.

وزیر ارتباطات از پروژه نسخه نویسی الکترونیک در کرمان بازدید کرد

کرمان - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان نخستین مرکز درمانی در اجرای پروژه ملی نسخه نویسی الکترونیکی در کرمان بازدید کرد.

جهرمی: پوشش ارتباط جاده ای استان کرمان باید به 95 درصد برسد

کرمان- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پوشش جاده ای استان کرمان از موضوعات بسیار مهم به شمار می رود گفت: تا پایان امسال پوشش ارتباطی در جاده های اصلی و فرعی استان کرمان باید به 95 درصد افزایش یابد.

1280 روستای لرستان اینترنت پرسرعت دارند

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: اکنون یکهزار و 280 روستای استان دارای اینترنت پرسرعت هستند و پیمانکار برای اجرای طرح در 755 روستا مشخص شده است.

ثبت نام کارت کیشوندی و ثبت شرکت ها در کیش الکترونیکی شد

کیش – ایرنا- با رونمایی از 2سامانه جدید، ثبت نام کارت کیشوندی و تمدید اعتبار آن و همچنین ثبت شرکت در جزیره کیش به صورت الکترونیکی امکان پذیر شد.


[2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved