مقایسه مدل شبکه متابولیک میان سلول‌های پرتوان خام و مقدماتی

گروهی از محققان پژوهشگاه رویان، دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف با استفاده از روش‌های کامپیوتری کوشیدند اختلافات متابولیک میان دو سطح مقدماتی و خام از پرتوانی را مشخص کنند و در این راستا سلول‌های پرتوان خام را با هشت پروتکل مختلف تولید و ترنسکریپت...

آمادگی ایجاد شبکه کشوری در زمینه سرطان پستان

رییس جهاددانشگاهی در افتتاحیه کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد اظهار کرد: آمادگی داریم با کمک واحدهای جهاددانشگاهی مراکزی را در زمینه تشخیص زودرس ایجاد کنیم تا بشود یک شبکه در زمینه سرطان پستان در کشور به وجود آورد تا برای بانوان مفید باشد.

آغاز فاز بالینی اولین پروژه ایمنی درمانی سلولی سرطان پستان

رییس پژوهشکده سرطان معتمد اظهار کرد: فاز بالینی اولین پروژه ایمنی درمانی سلولی سرطان پستان با استفاده از سلول های کشنده طبیعی در پژوهشکده آغاز شده است.

ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی گیاهان دارویی در مازندران

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: در حال حاضر ضرورت دارد، هر چه زودتر در خصوص ایجاد صنایع تبدیلی و اسانس‌گیری از گل‌های تولیدی و گیاهان داروئی تصمیم‌گیری شود تا دسترنج فعالین این حوزه به هدر نرود.

تولید محصولات مکمل غذایی و مواد انرژی‌زا برای ورزشکاران حرفه‌ای

مراسم انعقاد تفاهم‌نامه جهاددانشگاهی و وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر تولید دانش‌بنیان مکمل‌ها و فرآورده‌های مغذی و انرژی‌زای مورد نیاز ورزشکاران حرفه‌ای و توجه ویژه به حوزه‌ی جوانان برگزار شد.

امکان تولید غذای حیوانات خانگی در داخل

رییس پارک علم و فناوری البرز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز گفت: فعالیت گسترده شرکت های دانش بنیان در حمایت از چرخه تولید داخل قادر به مقابله با تحریم ها است.

فعالیت‌های جهاد دانشگاهی هنر از جشنواره فیلم فردا تا نقش تن پوش

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی به اتفاق سرپرست اداره کل امور واحدها، پژوهشکده‌ها، سازمان‌ها و مراکز جهاد دانشگاهی میهمان جهاد دانشگاهی واحد هنر شدند.

میزان مصرف شیر و دوغ در سال گذشته

بنا بر نظرسنجی‌های مرکز افکاسنجی دانشجویان ایران( ایسپا) ، ۳۱.۱ درصد مردم در یک سال گذشته هر روز شیر مصرف کرده‌اند و ۵۰.۳ درصد مردم هم در یک سال گذشته چند بار در هفته دوغ مصرف کرده‌اند.

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

میزان مصرف ماهی ایرانیان در یک سال گذشته

نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که به صورت تلفنی در روزهای ۳۱ اردیبهشت و ۱ خرداد ماه انجام شده، نشان می‌دهد: ۱۹.۷ درصد پاسخگویان در یک سال گذشته چند روز در هفته ماهی مصرف کرده‌اند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]nehelmi.ir
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved